نمونه تبلیغ خرید فروش درب با 10مثال و سایت

خلاصه
1400/05/08

نمونه تبلیغ خرید فروش با درب 10مثال آگهی خرید و فروش درب با معرفی بیش از10 سایت ثبت تخصصی تبلیغات و خرید و فروش درب و پنجرهنمونه تبلیغ خرید فروش درب
یکی از مشاغلی که امروزه در جامعه رواج دارد کار خرید و فروش درد می باشد امروزه فروشندگان زیادی به کار خرید و فروش درب یا حتی تولید درب مشغول می باشند.

برای آنکه بتوانید به کار خرید و فروش درب مشغول باشید باید به کار تبلیغ برای کسب و کار خود اقدام نمایید برای مثال بتوانید برای کاربر فروش محصولات در به خود تبلیغ لازم را بنویسید.

در این مقاله ما دو هدف را در نظر داریم یکی این که ۱۰ نمونه تبلیغ را برای خرید و فروش در برای شما مثال بزنیم و هدف دوم این است که چندین سایت تخصصی تبلیغات خرید و فروش درب را برای شما بیان کنی پس ادامه این مقاله را دنبال کنید.

در قسمت پایین همین صفحه می‌توانید می‌توانید نمونه آگهی تبلیغاتی خرید و فروش درب را با عنوان آگهی و متن آگهی مشاهده کنید هر یک از این مثال ها را می توانید در سایت های تبلیغات درب و پنجره ثبت کنید همچنین از آنها می توانید در پست ها و مطالبی که در شبکه‌های اجتماعی کانال ها و استوری های خود قرار میدهید استفاده کنید.

با اندکی تغییر در مثال های پایین می توانید اذان ها در تبلیغات و آگهی هایی که در سایت های تبلیغاتی در فضای مجازی هستند استفاده کنیم و فروش و درآمد خود را افزایش دهید.

ده نمونه تبلیغ خرید و فروش درب
مثال ۱:
فروش استثنایی انواع درب ساختمان
برای خرید دربهای ساختمان مجتمع ها و غیره با فروش فوق العاده و استثنایی با ما در تماس باشید.

مثال ۲:
فروش درب با قیمت تولیدی
فروش انواع درب با قیمت تولیدی برای خرید انواع در با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید

مثال ۳:
خرید انواع درب بدون واسطه
اگر تمایل به خرید انواع درب بدون واسطه و مستقیم از تولیدی های درب و پنجره هستید با ما در تماس باشید فروش ارزان انواع درب به صورت مستقیم.

مثال ۴:
فروش انواع درب با قیمت عمده
اگر مغازه دار هستید یا فروشگاه فروش انواع درب را دارید ما می‌توانیم انواع درب را با قیمت عمده به شما ارائه دهیم جهت استعلام قیمت انواع درب با ما در تماس باشید.

مثال ۵:
خرید انواع درب با قیمت همکار
اگر همکار ما هستید و در زمینه خرید و فروش انواع درب مشغول هستید برای خرید انواع درب با قیمت همکار با ما در تماس باشید.

مثال ۶:
فروش درب ضد سرقت به صورت مستقیم و بدون واسطه
جهت خرید درب ضد سرقت به صورت مستقیم از تولیدی و کارخانه های درب و پنجره سازی کافی است با ما تماس بگیرید.

مثال ۷:
خرید ارزان درب ضد سرقت مستقیم از کارخانه
اگر می خواهید به صورت مستقیم و بدون واسطه انواع درب ضد سرقت را خریداری کنید با ما در تماس باشید فروش انواع درب ها با قیمت زیر بازار

مثال ۸:
خرید انواع درب با قیمت عمده
جهت خرید انواع درب با قیمت عمده و زیر قیمت بازار مستقیماً با کارخانه ای درب و پنجره سازی ما در تماس باشید.

مثال ۹:
فروش مستقیم و بدون واسطه درب مستقیم از کارخانه
اگر به دنبال خرید مستقیم و بدون واسطه انواع درب به صورت مستقیم از کارخانه هستید با ما در تماس باشید.

مثال ۱۰:
فروش اینترنتی درب و پنجره بدون واسطه
اگر به دنبال خرید اینترنتی درب و پنجره بدون واسطه می باشید و میخواهید انواع درد را با قیمت ارزان و قیمت کف بازار خرید کنید با ما تماس بگیرید.

معرفی سایت های ثبت آگهی درب و پنجره
همانطور که در بالا هم اشاره کردیم بعد از اینکه چندین نمونه تبلیغ را جهت خرید و فروش درب و پنجره مثال زدیم می‌خواهیم چندین سایت را جهت خرید و فروش درب و پنجره معرفی کنیم این سایت ها عبارتند از:

سایت درب ساز ها
سایت درب سازها به نشانی DarbSazha.ir یک سایت خوب و عالی جهت ثبت تبلیغات خرید و فروش درب و پنجره می باشد در این سایت میتوانید انواع آگهی خرید و فروش درب را ثبت کنید.

این سایت چندین خوبی را برای شما دارد یکی از خوبی های این سایت این است که یک سایت تخصصی ثبت آگهی درب و پنجره می باشد و به شما این امکان را می‌دهد که فوری با افراد و مشتریانی که به دنبال خرید محصولات شما هستند آشنا شوید.

یکی دیگر از خوبی هایی که سایت درب ساز ها برای آگهی دهندگان خرید و فروش درب مناسب است این است که ثبت آگهی در آن به صورت نامحدود است و آگهی شما حذف نمی‌شود مگر اینکه خود شما درخواست حذف را بدهید.

از دیگر خوبی هایی که سایت ثبت آگهی درب باز ها یک سایت ثبت آگهی خرید و فروش درب و پنجره است این است که ثبت نام اولیه و ثبت آگهی در آن رایگان می باشد و شما در صورت لزوم می توانید درخواست ویژه و افزایش بازدید آن را با پرداخت هزینه انجام دهید.

معرفی چند سایت نیازمندیهای آنلاین جهت خرید و فروش درب
از سایت های دیگر که می توانید درون آنها انواع تبلیغات  خرید و فروش درب و غیره را رایگان ثبت کنید می توان به سایت نت موج نیازمندی های آنلاین، سایت موج آگهی، سایت آبشار آگهی، سایت آسمان تبلیغ، سایت نت پسند و غیره اشاره نمود.

بهترین فروشندگان درب و پنجره به ترتیب ستاره در سایت درب سازها
فروشگاه درب
دژآرا
شیراز
فروشگاه درب
ارس درب خوشبخت
تبریز
فروشگاه درب
گروه صنعتی آروین
شهریار
فروشگاه درب
شرکت برسام درب آذربایجان
تبریز
09143031293
فروشگاه درب
ارون درب
اصفهان
09132244158
فروشگاه درب
کارخانه تادا
اسلامشهر
09128393748


اگر شما هم به کار خرید و فروش درب و پنجره و غیره مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «درب سازها» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.


تلفن فروشندگان درب و پنجره به ترتیب ستاره در سایت درب سازها
09177143161 (شیراز)
09132244158 (اصفهان)
09128393748 (اسلامشهر)
09396083208 (مشهد )
09122206635 (رباط کریم)
09123996958 (تهران)
09149116090 (ارومیه)
09904501600 (تبریز)
09124721659 (تهران)

سایر مطالب آموزشی سایت درب سازها :